Проведено робочу нараду щодо виплат надбавки за престижність праці

23 січня головою районної ради Віктором Симканинцем проведено робочу нараду з представниками Іршавської районної організації профспілки працівників освіти і науки України щодо виплат надбавки за престижність праці.

У засіданні прийняли участь заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола, начальник відділу освіти райдержадміністрації Єлизавета Яцканич, головний бухгалтер відділу освіти райдержадміністрації Наталія Костак, заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Євгенія Онисько та голова Іршавської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Олег Попович.

В ході засідання представниками фінуправління та відділу освіти райдержадміністрації надано роз’яснення педагогічним працівникам щодо порядку виплати вказаної надбавки. Зокрема, надбавка за престижність оплати праці оплачується за рахунок місцевих бюджетів. Оскільки, районний бюджет має незабезпечену потребу у виплаті заробітної плати окремим категоріям працівників бюджетної сфери відповідно у районному бюджеті відсутній фінансовий ресурс для нарахування і виплати вищезазначеної надбавки.

За підсумками зустрічі запропоновано Іршавській районній організації профспілки працівників освіти і науки України клопотати перед сесією районної ради щодо звернення до законодавчої та виконавчої влади про включення вказаної надбвки у державну субвенцію.