Інформація Великораковецької сільської ради щодо приватизації майна комунальної власності Великораковецької сільської ради

У відповідності до вимог Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» сесією Великораковецької сільської ради прийнято рішення від 18.12.2018р. № 647 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Великораковецької сільської ради, що підлягають приватизації у 2018-2019 роках» та № 648 «Про приватизацію шляхом продажу на електронному аукціоні нежитлової будівлі, яка розташована в с. Великий Раковець,вул. Мазепи (Зелена), 1». Крім цього, 26.12.2018 р. розпорядженням сільського голови № 54 затверджено протокол аукціонної комісії, умови продажу та інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу нежитлової будівлі, яка розташована в с. Великий Раковець, вул. Мазепи (Зелена), 1.

На виконання вище зазначених актів, Великораковецька сільська рада інформує про проведення електронного аукціону з продажу майна комунальної власності Великораковецької сільської ради, а саме -нежитлової будівлі загальною площею 152м.кв., що розташована в с. Великий Раковець вул. Мазепи (Зелена) ,1. Прийом заяв до 20 год. 17.01.2019 р.. Аукціон відбудеться 18.01.2019 р.  о 15 год. 56 хв..

Із більш детальною інформацією щодо приватизації зазначеного майна, рішеннями та іншими нормативними актами з питань приватизації комунального майна Великораковецької сільської ради, що приймаються сільською радою та її посадовими особами можна ознайомитися у виконавчому апараті сільської ради за адресою: с. Великий Раковець, вул. А. Волошина, 2 та на веб - сторінці адміністратора за адресою: https://prozorro.sale/. Оскільки офіційний сайт у Великораковецької сільської ради відсутній, то інформація про проведення приватизації комунального майна Великораковецької сільської ради додатково оприлюднюється на офіційному сайті районної ради www.irshava-rada.gov.ua.

Сільський голова                                             А.В.Худа