Благодійна організація скаутів з Німеччини відвідала Іршавщину

У рамках проведення новорічно-різдвяних свят у виставковому залі Іршавського РБК відбулася зустріч із окремими мешканцями сіл Ільниця, Брід, Сільце, Заріччя, Приборжавське, які виховують трьох і більше дітей у сім’ї, та потребують соціальної допомоги.

Завдяки співпраці районної ради із благодійною організацією скаутів з Німеччини (керівник Юліан Кішнер) у складі 20 чоловік, за сприяння Закарпатського обласного благодійного фонду дітей-сиріт та інвалідів «Співчуття» (керівник Станіслав Когутка та Віктор Музика), 150 дітей району отримали подарунки й продуктові набори.

На зустрічі були присутні  голова районної ради Віктор Симканинець та начальник відділу культури і туризму Іршавської РДА Олена Ісак.

Віктор Андрійович вітав гостей та запрошених із прийдешніми Новим Роком і Різдвом Христовим, побажав всім благополуччя, здійснення мрій, миру, достатку в Новому році.

Народний вокальний ансамбль «Ільничанка» будинку культури "Шахтар" с.Ільниця (керівник Вікторія Поляк) заспівали колядки та щедрували.