Відбулося Новорічне свято для малозабезпечених учнів шкіл Іршавського району

26 грудня 2018 року в м. Іршаві відбулося Новорічне свято для малозабезпечених учнів шкіл Іршавського району. Це була нагода не тільки  зробити подарунки дітям, але  й приділити увагу та поділися краплиною тепла і турботи.

Всі присутні стали учасниками святкового дійства - переглянули концерт  вихованців Іршавської організації «Лідер» (керівник Коровська Наталія) та студії «Ліра» (керівник Гавацко Ельвіра).

Привітали присутніх із казковим святом дитинства голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Олександр Горін, начальник відділу освіти райдержадміністрації Єлизавета ЯцканичВперше свято було підготовлено колективом Іршавського районного центру позашкільної роботи (директор Терпай І. І.). Приватний підприємець Семак Ю. М. забезпечила учасників свята солодким столом. Кожна дитина з малозабезпеченої сім’ї  отримала новорічний подарунок від відділу освіти Іршавської райдержадміністрації.