Відбулися урочисті заходи до Дня Збройних Сил України

6 грудня, з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України в Іршавському районі відбулися урочисті заходи на яких були присутні керівництво районної ради та райдержадміністрації, військовослужбовці, представники ветеранських та громадських організацій.

Учасники заходу поклали квіти та запалені лампадки до пам̓ятних дошокзагиблим учасникам АТО: Юрію Королю с. Заріччя, Юрію Соколачко -с. Лоза, Олександру Данільченко- с. Ільниці, Мирославу Мислі – с. Приборжаське.

Звернувся до присутніх і військовий комісар Іршавського районного військового комісаріату майор Микола Красівов.

Після чого присутні завітали до Іршавського районного військового комісаріату, де привітали військовослужбовців та побажали їм миру, добра та достатку родинним оселям.

За високі досягнення у службі, особистий внесок у зміцнення обороноздатності нашої держави та з нагоди Дня Збройних Сил України грамотами Іршавської райдержадміністрації та районної ради нагородили заступника військового комісара – начальника відділення комплектування підполковника Поповича Михайла Івановича, відповідального виконавця мобілізаційного відділення ст. солдата Сак Вікторію Вікторівну, головного спеціаліста відділення комплектування Гура Дениса Валерійовича, головного спеціаліста відділення офіцерів запасу і кадрів Коцан Наталію Іванівну, головного спеціаліста мобілізаційного відділення Воробканич Наталію Василівну.