Відбулась нарада з сільськими головами району

3 грудня відбулась нарада із сільськими головами району щодо виконання завдань, винесених на засіданні Ради оборони Закарпатської області  29 листопада 2018 року.

У роботі прийняли участь: заступник голови районної ради Володимир Половка, голова райдержадміністрації Олександр Горін, представники Іршавського районного військового комісаріату, Іршавського відділення Хустського відділу Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, Іршавського відділення Хустської місцевої прокуратури Закарпатської області, районного відділення Хустської об’єднаної податкової інспекції, Управління державної служби надзвичайних ситуацій в Іршавському районі, представники Служби безпеки, керівники окремих районних служб, управлінь та відділів райдержадміністрації, представники Іршавської об’єднаної територіальної громади та сільські голови.

У ході засідання було обговорено такі питання:

1. Про особливості формування загону територіальної оборони на території Іршавського району.

2.  Про хід осіннього 2018 року призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України.

З вищевказаних питань інформував присутніх військовий комісар Іршавського районного військового комісаріату майор Микола Красівов.

Зокрема він озвучив питання щодо забезпечення зимовою формою одягу особового складу підрозділу територіальної оборони та переносними засобами зв’язку, виділення ділянок місцевості для проведення бойового злагодження частин (підрозділів) територіальної оборони, виділення об’єктів інфраструктури для забезпечення формування та життєдіяльності підрозділів територіальної оборони та забезпечення необхідних транспортних засобів.

Військовий комісар представив присутнім керівника батальйону територіальної оборони Горзова П.О., який надав інформацію про основні завдання цього військового підрозділу.