У районі відбулось підбиття підсумків благодійної акції "Розтопи своє серце - допоможемо дітям разом"

Благодійна акція «Розтопи своє серце – допоможемо дітям разом» вкотре об'єднала навколо себе небайдужих людей в районі.

2 грудня у районному будинку культури відбулось підбиття підсумків акції, спрямованої на підтримку онкохворих дітей Іршавщини (ініціатор акції - Юрій Буряс).

Подякували організаторам і підтримали діток голова районної ради Віктор Симканинець, Іршавський міський голова Степан Бобик та обласний депутат Петро Добромільський.

До акції долучилися загальноосвітні школи, релігійні громади, державні установи,  підприємства, окремі меценати та всі небайдужі люди, зокрема кондитер Юрій Блажин, який вже традиційно передає на підтримку акції всі отримані кошти за продаж тістечок і окремо готує для діток солодкі презенти

Всі охочі, які були присутні на концерті, могли кинути гроші у скриньку, розміщену в залі.

Цьогоріч завдяки організаторам та всім небайдужим людям вдалося зібрати найбільшу суму за весь час існування  акції – 339 тисяч гривень. Це ще раз доводить, що зусилля були немарними, і такі роботи вкрай потрібні, особливо тим дванадцяти діткам нашого району, які щоденно ведуть мужню боротьбу зі страшним недугом.

Всю суму було порівну розподілено між ними (по 28250 грн.) і вручено того ж вечора.

Для всіх присутніх виступали на сцені діти з хореографічними та вокальними номерами, а гостем свята став Іван Пилипець.