Оголошення відділу управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району виконавчого апарату Іршавської районної ради про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної експертної оцінки вартості майна

(ОПУБЛІКОВАНО В РАЙОННІЙ ГАЗЕТІ «НОВЕ ЖИТТЯ» 24.11.2018Р.)

Мета проведення незалежної оцінки:

відчуження шляхом викупу (позиція №4 в таблиці);

надання в оренду (позиція з №1 по №3 та №5 в таблиці)

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна): 30.11.2018р.

Балансоутримувач майна: Іршавська районна рада (позиція №4 в таблиці);

відділ охорони здоров'я Іршавської районної державної адміністрації (позиції з №1 по №3 в таблиці); відділ культури і туризму Іршавської районної державної адміністрації (позиція №5 в таблиці)

Назва об’єкта оцінки

Площа

кв. м.

1.

вбудовані нежитлові приміщення на першому поверсі будівлі районної стоматологічної поліклініки, що позначені на інвентарній справі літерою «А», №1-21 та №1-22

провулок Шевченка, 8,

20,1

2.

вбудоване нежитлове приміщення гаража з дезкамерою,   що позначене на інвентарній справі літерою «П-П'» під №13-4

провулок Шевченка, 3/13,

8,5

3.

вбудоване нежитлове приміщення на першому поверсі в будівлі КЗ «Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради, що позначене на інвентарній справі літерою «А-А'» №1-11

вулиця Комарова, 16

14,2

4.

вбудовані нежитлові приміщення на першому та другому   поверхах   будівлі колишнього гуртожитку Загатянської ЗОШ І-ІІІ ступенів,   що позначені на технічному паспорті літерою «А» з №1-1 по №1-4, №1-17,№1-17', №1-18, та з №2-19 по №2-39

село Загаття,                     вулиця Адальберта Ерделі, 3

5.

вбудовані нежитлові приміщення другого поверху будівлі районного будинку культури, що позначені на інвентарній справі літерою А під №2-8, №2-9 та №2-6

місто Іршава, площа Народна, 1

64,8

Термін виконання робіт: 5 календарних днів.

Наявність об’єктів, що мають державну таємницю: немає.

Форма власності: комунальна.

Звіт про оцінку має бути складений державною мовою.

Вимогами до претендентів для участі у конкурсі є наявність:

– відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства України;

– досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;

– переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

– письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

До участі в конкурсі можуть бути допущені суб’єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями у межах цих напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з написом «На конкурс» з описом підтвердних документів, що містяться в конверті, зазначенням інформації про те, на який конкурс подається конкурсна документація та номером контактного телефону претендента, для повідомлення про дату і час проведення конкурсу.

До підтвердних документів належать:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

- копія установчого документа претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконаних робіт, а також терміну їх виконання. Пропозиції щодо строку виконання робіт слід зазначати в календарних днях.

Конкурсна документація приймається відділом управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району виконавчого апарату Іршавської районної ради, що знаходиться за адресою: 90100, м. Іршава, пл. Народна, 3, каб. № 205, протягом 15 календарних днів з дати опублікування цього оголошення, та до 15.00 год. останнього дня встановленого строку. Телефон для довідок: 2-37-81.