Депутатами обговорено низку питань, які виносяться на вісімнадцяту сесію районної ради

22, 23 листопада відбувся ряд засідань постійних комісій районної ради. А саме: з питань земельних відносин, екології, використання природних ресурсів, рекреації, культури і туризму (голова комісії Геда І.І.), з питань плану соціально-економічного розвитку, бюджету, інвестицій та регуляторної політики (голова комісії Матіко І.І.), з питань розвитку освіти, науки, молодіжної політики та національних меншин, духовності і спорту (голова комісії Белей Г.Д.), на яких депутатами було розглянуто низку проектів рішень, що виносяться на вісімнадцяту сесію районної ради VІІ скликання.

На порядку денному земельної комісії депутати розглянули питання затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону, для ведення фермерського господарства, які розташовані за межами населеного пункту на території Арданівської сільської ради  площею 4,7987 га, 5,6421 га, 7,9295 га та 9,6106 га.

Членами комісії одноголосно прийнято рішення щодо звернення до Арданівської сільської ради для надання нею письмових пропозицій щодо даних технічних документацій.

Також на засіданні профільної комісії було підтримано проект рішення районної ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Доробратово Доробратівської сільської ради Іршавського району Закарпатської області».

На порядку денному бюджетної комісії депутати заслухали зміни до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2018 рік», погодили затвердження звіту про виконання районного бюджету за січень-вересень 2018 року.

Крім того, члени комісії обговорили питання «Про спрямування коштів » та підтримали затвердження програми забезпечення виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики на 2019-2021 роки.

На засіданні освітянської комісії присутні розглянули та підтримали затвердження статуту та Положення про проведення конкурсу на посаду директора і педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Іршавської районної ради Закарпатської області. Також депутатами було підтримано зміну типу і назви Вільхівської ЗОШ І-ІІІ ст. на Вільхівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст., Дунковицької ЗОШ І-ІІ ст. на Дунковицький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст., затвердження їх статутів.

У спільному засіданні постійних комісій прийняли участь голова районної ради Віктор Симканинець, заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола, працівники виконавчого апарату районної ради, працівники структурних підрозділів, доповідачі з порядку денного, головні розпорядники коштів.

Головуючий – Віктор Симканинець – ознайомив присутніх із порядком денним вісімнадцятої сесії районної ради VІІ скликання. Далі депутати розглянули кожен із запропонованих проектів рішень.

Підтримку отримали всі розглянуті питання,

У «Різному» депутатами підтримано розглянути проект рішення «Про використання червоно-чорного Прапора Національної Гідності на території Іршавського району».