Відбулось засідання президії районної ради

13 листопада головою районної ради Віктором Симканинцем зініційовано засідання президії районної ради. На порядок денний було винесено питання «Про інформацію начальника Іршавського відділення поліції Хустського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності в Іршавському районі».

 

На засіданні присутні заслухали інформацію начальника Іршавського відділення поліції Василя Негрі. В ході обговорення було порушено питання роботи букмекерських контор та грального бізнесу на території району, оснащення працівників поліції технічними засобами, встановлення у районі відеонагляду, кадровий стан та ін.

У обговоренні поточних проблем активну участь прийняли члени президії: Поляк В.Й. (колишній керівник Іршавського відділення поліції), Сухан С.В., Чедрик О.А. та Фельцан Ю.І..

Голова районної ради та присутні наголосили на підтримці та сприянні районної ради у якісній та ефективній роботі правоохоронних органів.

В кінці поточного року на сесії районної ради планується заслухати звіт начальника Іршавського відділення поліції Хустського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності в Іршавському районі за 2018 рік.

 

  

 

 

Joomla templates by a4joomla