Надано чергову гуманітарну допомогу

Днями через іноземні благодійні організації районною радою передано гуманітарну допомогу – продукти харчування – багатодітним і малозабезпеченим родинам сіл Сільце, Кам'янське, Богаревиця та Хмельник.

7 багатодітних, малозабезпечених сімей та ті, які виховують дітей з особливими потребами, вказаних населених пунктів отримали продуктові набори для задоволення потреб першої необхідності.

З боку держави багатодітним родинам передбачено надання різних послуг для успішного функціонування інституту сім’ї. Районна рада завжди підтримує ініціативу надання допомоги тим громадянам, які цього потребують. Дана благодійність в черговий раз доводить, що органи місцевого самоврядування не стоять осторонь гострих соціальних проблем та готові, по можливості, підтримувати незахищені категорії населення.

Продукти харчування надано багатодітним родинам: Бровді (8 дітей), Сушанин та Севч (по 7 дітей), Моляк (6 дітей), Балла (3 дітей), Данканич (8 дітей), Онисько (3 дітей).

Дана акція є неодноразовою, тому у планах - надалі підтримувати жителів Іршавщини.