Відбулося нагородження переможців з футболу Іршавського району 2018 року

У сесійній залі Іршавської районної ради відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та призерів чемпіонату та юнацької першості Іршавського району з футболу сезону 2018 року. Першим привітав присутніх Василь Миколайович Попович, який коротко підбив підсумки футбольного сезону, наголосив на особливій ролі футболу в суспільному житті та висловив щиру подяку тим, хто підтримує і допомагає розвивати цей вид спорту. Також прийняли участь у нагородженні переможців та призерів чемпіонату депутат обласної ради Петро Добромільський, депутат районної ради Петро Станко та радник голови, депутат районної ради Юрій Фельцан.

За підсумками чемпіонату серед юнацьких команд : - бронзу виборола – ФК «Білки»; -срібло – ФК «Шахтар»; -золото- ФК «Бронька».
Серед дорослих команд : -бронзу виборола – ФК «Шахтар»; -срібло – ФК «Будівельник» с. Приборжавське; -золото- ФК «Дружба» с. Дубрівка.