Пройшов чемпіонат серед пожежно-рятувальних підрозділів області

30 жовтня в м. Іршава на базі 5-ї державної пожежно-рятувальної частини уперше на Закарпатті пройшов Чемпіонат серед пожежно-рятувальних підрозділів області за звання “Кращий пожежний-рятувальник” у форматі міжнародних змагань “Firefighter Combat Challenge”. За звання найсильнішого змагалося понад 60 вогнеборців із 16 команд рятувальників районних та міських підрозділів обласного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій.

На Чемпіонаті був присутній голова районої ради Віктор Симканинець.

У командній естафеті першою була команда господарів змагань, другими фінішували берегівські рятувальники, а третіми - бійці ДСНС Рахівщини.

У загальнокомандному заліку перемогу здобули бійці ДСНС Іршавського гарнізону, друге місце посіли вогнеборці Великого Березного, а "бронзовими" призерами стали рятувальники м. Хуст.

Переможці та призери змагань нагороджені медалями та цінними подарунками, а перехідний Кубок залишиться у господарів змагань, де він буде зберігатися до наступного турніру.