Відбулось представлення нового військового комісара Іршавського районного військового комісаріату

29 жовтня обласний військовий комісар Череміський Богдан представив нового військового комісара Іршавського районного військового комісаріату.

Ним став Красівов Микола Анатолійович, який народився 27 січня 1977 року в с.м.т. Колки Маневицького р-ну Волинської обл..

Освіта : 1994-1999 р. Львівський військовий інститут при Державному університеті «Львівська політехніка», за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство»;

2001-2002р Дрогобицький державний педагогічний університет імені ІванаФранка за спеціальністю «Педагогіка та методика середньої освіти фізична культура» ;

З 14.08.2016 року по 23.10.2018 року – заступник військового комісара з територіальної оборони Мукачівського об’єднаного міського військового комісаріату    в   Закарпатській області.

Череміський Богдан відрекомендував свого колегу, побажав сил та терпіння в роботі. Керівники району привітали новопризначеного та побажали йому успішної та плідної співпраці, взаємодію з органами влади та органами місцевого самоврядування району.

У свою чергу, новопризначений керівник висловив подяку за довіру, пообіцяв прикласти максимум зусиль для забезпечення і виконання покладених на нього функцій.