Відбувся мітинг до Дня визволення Закарпаття та України від німецько-фашистських загарбників

26 жовтня відбувся  мітинг, присвячений 47-ій річниці визволення Іршавщини від німецько-фашистських загарбників. Участь в урочистостях взяли: заступник голови районної ради Володимир Половка, керівник апарату Іршавської райдержадміністрації Олег Козенюк, начальник відділу культури і туризму РДА Олена Ісак, працівники служб і установ району, представники правоохоронних органів, громадських і ветеранських організацій, учасники АТО.

До пам’ятника воїнам-визволителям  було  покладено квіти та лампадки. Пам'ять полеглих у часи Другої світової війни вшановано хвилиною мовчання.

Перед присутніми виступив директор районного історико-краєзнавчого музею  Андрій Світлинець, який крізь призму історичної ретроспективи розповів присутнім про події минулих років. Після чого настоятель Петро-Павлівського православного храму отець Василій  відслужив поминальну панахиду за померлими.