Відбулася робоча нарада щодо проблемних питань функціонування закладів культури села Ільниця

26 жовтня 2018 року голова районної ради Віктор Симканинець провів робочу зустріч із сільським головою та активом с.Ільниці з питання функціонування в селі закладів культури, зокрема будинку культури «Шахтар» та Ільницької ДШМ.

Також на зустрічі були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Іван Семак, начальник відділу культури Іршавської райдержадміністрації Олена Ісак та начальник фінуправління райдержадміністрації Оксана Симчик.

Серед найболючіших питань, що підіймалися у ході зустрічі були питання проведення капітального ремонту БК «Шахтар». З даного питання присутніми рекомендовано сільському голові Василю Павлище підготувати та подати необхідні документи для включення будинку культури у перелік об’єктів що фінансуватимуться, у 2019 році. за рахунок коштів Державного Фонду регіонального розбитку.

Не менш важливим для с.Ільниці є питання дефіциту класних приміщень для занять учнів Ільницької ДШМ, адже зараз там займаються понад 300 вихованців. Прийнято рішення вивчити можливість розміщення класних приміщень школи у інших будівлях бюджетної сфери села.