Відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівників соціальної сфери

У сесійному залі районної ради відбулися урочисті збори присвячені професійному святу Дню працівників соціальної сфери. Людей, небайдужих до людських проблем, завжди відкритих для спілкування з тими, хто потребує допомоги, чия праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла.

Представників сфери соціального захисту району зі святом вітали голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Олександр Горін та заступник міського голови Михайло Рацин.

Голова районної ради  висловив глибоку повагу та вдячність усім присутнім за той вагомий внесок, який вони роблять своєю щоденною працею, опікуючись проблемами мешканців нашого району, побажав здоров’я, наснаги, достатку, благополуччя, процвітання та здійснення планів.

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у справу соціального захисту населення району, високий професійний рівень та з нагоди Дня працівників соціальної сфери кращих було відзначено почесними грамотами та грамотами районної ради.