Відбулося засідання сімнадцятої сесії районної ради VІІ скликання

11 жовтня відбулося засідання сімнадцятої сесії районної ради VII скликання. У роботі сесії взяли участь голова та заступник голови районної ради, голова та заступники голови райдержадміністрації, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і служб району, правоохоронних органів, працівники районної ради, сільські голови.

На початку засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто загинув на сході країни. Потім головуючий вручив грамоту з нагоди Дня вчителя депутату районної ради Ребрик Маргареті Михайлівні та грамоту з нагоди Дня незалежності України депутату районної ради Станинцю Віталію Андрійовичу. Далі голова ради коротко інформував про виконану роботу депутатами у міжсесійний період.

Начальник відділу організаційного забезпечення та діловодства районної ради Роман Меренич озвучив депутатські запити  та відповіді на них.

На розгляд районних обранців було винесено 23 проекти рішень, які були ними підтримані.

Вагома частина питань стосувались управління майном, освітньої галузі.

Також на засіданні присутні заслухали інформацію т.в.о. військового комісара Іршавського РВК Поповича Михайла Івановича про хід проведення чергового призову та інформацію голови РДА Горіна Олександра Васильовича про стан ремонту автодоріг на території Іршавського району.

Голова районної ради коротко надав інформацію про проведення на території району акції автоперевізників та жителів району у підтримку Всеукраїнської акції проти підвищення цін на нафтопродукти. Запропонував висловити підтримку депутатського корпусу на користь вимог мешканців району. Дана пропозиція була підтримана одноголосно.