Оголошення відділу управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району виконавчого апарату Іршавської районної ради

Мета проведення незалежної оцінки:

1. 1)надання в оренду (позиції №1 та №2 у таблиці нижче).
  2. 2)визначення у ході реорганізаії комунального підприємства «Редакція газети «Нове життя» Іршавської районної ради ринкової вартості майна спільної власності територіальних громад сіл, міста району – Іршавської районної ради, що перебуває на балансі підприємства (позиція №3 у таблиці).
  3. 3)відчуження через аукціон (позиції 4,5,6 у таблиці).

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна): 01.10.2018р.

Балансоутримувач майна: відділ охорони здоров’я Іршавської районної державної адміністрації (позиція №1 у таблиці);

комунальне підприємство «Редакція газети «Нове життя» Іршавської районної ради (позиції №2 та №3 у таблиці);

Іршавська районна рада (позиції з №4 по №6 у таблиці).

Назва об’єкта оцінки

Площа

кв. м.

1.

вбудоване нежитлове приміщення третього поверху будівлі поліклінічного відділення КЗ «Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради Закарпатської області, що позначене на інвентарній справі літерою А під №1-97

м. Іршава,

провулок Шевченка, 9

11,0

2.

- вбудовані нежитлові приміщення адмінбудинку КП «Редакція газети «Нове Життя» Іршавської районної ради, які позначені на інвентарній справі літерою А з №1-3 по №1-10, площе 101,8 кв.м.

- гараж, що позначений на інвентарній справі літерою Б;

- котельня, що позначена на інвентарній справі літерою В;

- огорожа, що позначена на інвентарній справі №1 – 2

вулиця Гагаріна, 38

3.

майно спільної власності територіальних громад сіл, міста району – Іршавської районної ради – основні засоби та малоцінні необоротні матеріальні активи, що перебувають на балансі комунального підприємства «Редакція газети «Нове життя» Іршавської районної ради

(зі списком майна можна ознайомитися за місцезнаходженням районної ради)

вулиця Гагаріна, 38

4.

вбудовані нежитлові приміщення, що позначені на технічному паспорті літерою А з №1-1 по №1-5

провулок Шевченка, 3/20

36,6

5.

вбудовані нежитлові приміщення, що позначені на технічному паспорті літерою А з №1-1 по №1-21

провулок Шевченка, 3/19

6.

вбудовані нежитлові приміщення, що позначені на технічному паспорті літерою А з №1-1 по №1-9

провулок Шевченка, 3а

Термін виконання робіт: 5 календарних днів.

Наявність об’єктів, що мають державну таємницю: немає.

Форма власності: комунальна.

Звіт про оцінку має бути складений державною мовою.

Вимогами до претендентів для участі у конкурсі є наявність:

– відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства України;

– досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;

– переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

– письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

До участі в конкурсі можуть бути допущені суб’єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями у межах цих напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з написом «На конкурс» з описом підтвердних документів, що містяться в конверті, зазначенням інформації про те, на який конкурс подається конкурсна документація та номером контактного телефону претендента, для повідомлення про дату і час проведення конкурсу.

До підтвердних документів належать:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

- копія установчого документа претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконаних робіт, а також терміну їх виконання. Пропозиції щодо строку виконання робіт слід зазначати в календарних днях.

Конкурсна документація приймається відділом управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району виконавчого апарату Іршавської районної ради, що знаходиться за адресою: 90100, м. Іршава, пл. Народна, 3, каб. № 205, протягом 15 календарних днів з дати опублікування цього оголошення, та до 15.00 год. останнього дня встановленого строку. Телефон для довідок: 2-37-81.