Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

9 жовтня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради. У засіданні прийняли участь голова районної ради Віктор Симканинець, заступник голови районної ради Володимир Половка, заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола, працівники виконавчого апарату районної ради, працівники структурних підрозділів, доповідачі з порядку денного, головні розпорядники коштів.

Головуючий – Віктор Симканинець – ознайомив присутніх із порядком денним сімнадцятої сесії районної ради VІІ скликання. Далі депутати розглянули кожен із запропонованих проектів рішень.

Підтримку отримали не всі розглянуті питання, зокрема знято з порядку денного питання «Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста району, що підлягають приватизації у 2018 році.

У «Різному» планується розглянути три проекти рішень стосовно реорганізації МНВК району шляхом приєднання їх до відповідних загальноосвітніх шкіл, питання щодо внесення змін до штатного розпису Іршавського районного центру позашкільної роботи, затвердити Програму робіт з реконструкції, ремонту та утримання доріг місцевого значення на території Іршавського району, які знаходяться на балансі Іршавської РДА, а також щодо передачі майна з балансу КП «Редакція газети «Нове життя» Іршавської районної ради на баланс районної ради.

На завершення пропонується заслухати інформацію т.в.о. військового комісара Іршавського РВК про хід проведення чергового призову та інформацію голови РДА про стан ремонту автодоріг на території Іршавського району.