Відбулось спільне засідання бюджетної та освітянської комісій

9 жовтня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради – з питань плану соціально-економічного розвитку, бюджету, інвестицій та регуляторної політики, а також розвитку освіти, науки, молодіжної політики та національних меншин, духовності і спорту. Участь в роботі комісій взяли голова районної ради Віктор Симканинець, заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола, працівники структурних підрозділів, доповідачі з порядку денного, головні розпорядники коштів.

На порядку денному депутати заслухали зміни до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2018 рік», погодили затвердження звіту про виконання районного бюджету за січень-червень 2018 року.

Крім того, члени комісії обговорили питання «Про затвердження положення про організацію та проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Іршавського району».

Не менш гострим стало питання спеціалізованих навчальних закладів у районі – міжшкільних навчально-виробничих комбінатів. Через брак фінансування з районного бюджету на утримання даних закладів, подальше їх існування виникло під загрозою. У зв’язку з відсутністю додаткового фінансового ресурсу в обласному і районному бюджетах комісією рекомендовано проаналізувати доцільність функціонування трьох МНВК району та вжити відповідні заходи з їх реорганізації.

Також присутні підтримали клопотання щодо відкриття 6 ставок для тренерів-викладачів в Іршавському районному центрі позашкільної роботи.