Шановні служителі закону!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста. На Вас покладено велику місію – стояти на сторожі конституційних прав і свобод громадян України, моральності і милосердя. Вам належить вагоме місце у формуванні правової культури суспільства, поваги до Закону, правової політики держави.

Ваша професійна майстерність спрямована на реалізацію найдемократичнішого принципу громадянського суспільства – “Держава – для людей”. Переконаний, що служіння його величності Закону було і надалі залишатиметься життєвим кредо усіх правників нашої Батьківщини, а знання, досвід, високі людські якості забезпечать становлення України як правової держави.

Сердечно зичу щастя, здоров’я, невичерпної енергії, плідної праці, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманізму і добра!

З повагою,

голова районної ради                                                       В.Симканинець