Відбулись урочистості до Дня працівника освіти

День вчителя одне з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди було і залишається улюбленим нами ще зі шкільних часів. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися. Враховуючи масу складнощів, що встають перед учителями кожен день, мимоволі задаєшся питанням - як вчителю вдається, не дивлячись на більш ніж скромну матеріальну зацікавленість і ряд супутніх проблем, залишаючись при цьому людиною мудрою і толерантною, чуйною і відповідальною, впевнено і послідовно ведучи свою вірну освітню лінію в нашому житті і житті наших дітей.

Тож з нагоди святкування Дня працівника освіти, 5 жовтня в районному будинку культури відбулися урочистості. На заході були присутні голова районної ради Віктор Симканинець, радник голови районної ради Юрій Фельцан, депутат обласної ради Петро Добромільський, голова райдержадміністрації Олександр Горін, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Семак, заступник голови райдеадміністрації Іван Мошкола, педагоги, запрошені, гості.

Вітаючи присутніх, голова районної ради Віктор Симканинець подякував працівникам освітньої галузі за терпіння, мудрість та переданий досвід  молодому поколінню. Підкреслив високий професійний рівень, здобутки освітян, вміння та бажання навчати молодь. Побажав всім наснаги у роботі, стабільності, благополуччя.

Кращі працівники навчальних закладів району за сумлінну працю, добросовісне виконання службових обов’язків, належне виховання підростаючого покоління були нагороджені грамотами районної та обласної рад.

Із концертною програмою виступили народні колективи, вокалісти, вихованці хореографічних студій.