День села у Доробратові

IMG_5115.jpg30 вересня 2018 року в Доробратові відсвяткували 640-у річницю від першої історичної згадки про село. Свято розпочалося, як і годиться, у храмі Божому. Адже у церкві вже 8 років зберігається частка мощей Святого Миколая, який є заступником і покровителем села. Тому всі доробратівчани і гості молилися за мир і злагоду у сім’ях, селі, державі.

На свято до своєї малої Батьківщини приїхали вихідці села з різних куточків України, а також Угорщини, Словаччини.

Далі святкування продовжилося урочистою ходою від центра села до місця основного проведення заходів – шкільного подвір’я. З привітальним словом до присутніх звернулися директор школи Білинець Володимир Андрійович, сільський голова Коцовський Назар Ігорович, голова районної ради Симканинець Віктор Андрійович, голова РДА Горін Олександр Васильович.

Далі розпочалася розважальна програма. Ведучі свята Мельник Юрій Юрійович, володар Гран-прі VІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Усмішки Глазового», Глеба Марія Михайлівна - заступник директора Доробратівської ЗОШ І-ІІІ ст., вміло скеровували номери, які підготували вихованці дитячого садка (музичні композиції «Україна» та Коломийки, худ. кер. Михайло Капітан), школи (танцювальний флешмоб «Десь по світу», ПО Руслана Греба), а також запрошені гості.

Для присутніх виступили:

Мирослава Копинець – солістка Заслуженого академічного Закарпатського народного хору, переможниця багатьох українських та міжнародних конкурсів;

Сергій Савчук – композитор, співак, лауреат обласних конкурсів; Володимир Рошко – автор поетичних збірок, відмінник освіти України, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня, доцент, звідувач кафедри УжНУ;

вихованці хореографічного гуртка Чинадіївської школи мистецтв Залужанської філії під керівництвом Наталії Полянської.

Васько Антоніна, учениця 9 класу Доробратівської ЗОШ І-ІІІ ст. виконала на скрипці композицію Шуберта «Мрія». «Мідянський лісапед» запалив глядачів жвавими композиціями.

Підведені були і підсумки шкільного конкурсу на кращий твір образотворчого мистецтва та художньої фотографії «Моє рідне Доробратово». У конкурсі взяло участь 49 вихованців школи. Авторитетне журі відзначило високий рівень робіт, визначило переможців та нагородило всіх учасників.

Володимир Васильович Микита - голова журі, академік Академії мистецтв України, заслужений художник України, лауреат премії Тараса Шевченка, Андраш Яношович Бізіля - заслужений архітектор України, Іванна Іванівна Гелетей-Зіденик - вчитель мистецтва Доробратівської ЗОШ І-ІІІ ст. вручили всім учасникам конкурсу Грамоти та грошові премії.

Проведення подібних заходів – справа не з легких. Багато зусиль доклали сільський голова Коцовський Н.І. та активні депутати сільської ради Коцовська О.І., Богович В.В. для того, щоб свято пройшло якнайкраще.

Слід відмітити особливу роль ідейного натхненника цього свята Садохи М. М., патріота свого села, голови ГО «Відродження» с. Доробратово. Саме з його ініціативи був створений оргкомітет для підготовки Дня села. Особиста його активність та організаторські здібності, налагоджена співпраця дали добрий результат.

Велика подяка спонсорам свята депутату Верховної Ради Балогові Віктору Івановичу, агрофірмі «Мілкор».

Подарункові набори від Ганни Петрівни Брич отримали діти-напівсироти, діти-інваліди, діти з малозабезпечених сімей та діти учасників АТО.

Депутат районної ради Володимир Білинець

IMG_5182.jpg IMG_5140.jpg IMG_5488.jpg IMG_5254.jpg IMG_5294.jpg IMG_5207.jpg