Відбулось освячення палати у неврологічному відділенні Іршавської районної лікарні

Відбулось освячення палати неврологічного відділення Іршавської районної лікарні, на якому були присутні голова районної ради Віктор Симканинець, начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Сергій Караслай, завідуючий неврологічного відділення Богдан Булеза та працівники вказаного відділення.

Керівник даного відділення за сприяння начальника відділу охорони здоров'я райдержадміністрації Сергія Караслая, меценатів та особистої ініціативи обладнали 2 кімнати (палати) для учасників Великої Вітчизняної Війни, АТО. А саме: замінено вікна, двері, полове покриття, зроблено сучасний санвузол, придбано твердий і м'який інвентар.

Хороший почин наслідування і для інших відділень. Богдан Булеза висловив сподівання, що у подальшому йому вдастся з допомогою адміністрації охорони здоров'я, влади, меценатів, спонсорів продовжити цю роботу і поетапно обладнати і інші палати даного відділення для належного супроводу у лікуванні паціентів.