Проведено обстеження технічного стану КЗ "Іршавська районна лікарня" до початку опалювального періоду

20 вересня, за участі заступника голови районної ради Володимира Половки та радника голови районної ради Юрія Фельцана, проведено виїзне засідання робочої комісії щодо обстеження технічного стану будівель та вивчення стану підготовки комунального закладу «Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради Закарпатської області до початку опалювального періоду.

Ознайомив присутніх з підготовкою даного закладу до опалювального сезону 2018-2019р.р. інженер паросилового господарства Михайло Матьола. Наразі в котельні завершені роботи з установлення модульних котлів, але необхідною є добудова газової шкафної, її укомплектування та наступне підключення до діючої газової мережі.

У зв'язку з відсутністю коштів для добудови та укомплектування газової шкафної керівництву вищевказаного медичного закладу рекомендовано звернутися в районну раду.