Виїзд робочої групи в село Загаття

19 вересня робочою групою у складі заступника голови районної ради Володимира Половки, радника голови районної ради Юрія Фельцана, директора КЗ «Іршавська районна централізована бібліотечна система» Майї Бобик, головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи Михайла Ломаги здійснено виїзне засідання з вивчення фінансового, матеріально-технічного забезпечення та ефективності роботи закладів культури і бібліотечної системи Іршавського району.

Цього разу проведено огляд бібліотеки-філії в селі Загаття. Присутні ознайомилися з роботою та проблемними питаннями даного закладу, обговорили питання щодо подальшого функціонування бібліотеки-філії Загаття-2.

Такі робочі поїздки по вивченню роботи бібліотечних установ району проводитимуться і надалі.