Шановні працівники та ветерани галузі лісового господарства району!

Щиро вітаю усіх вас, хто пов’язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів з професійним святом – Днем працівника лісу.

Цей день звертає увагу всіх людей на необхідність турботи про лісові насадження, про неприпустимість їх масової вирубки та засмічення, адже ліс – це неоцінне багатство країни, витвір природи і людської праці, що має важливе економічне та екологічне значення.

Зміцнюючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд України, ви вносите вагомий вклад у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечуєте потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції.

Щиро бажаю Вам, щоб кожен день життя дарував Вам радість від спілкування з природою та відчуття задоволення улюбленою справою.

Нових Вам успіхів у праці, віри і наполегливості у досягненні поставленої мети, міцного здоров’я, родинного щастя, миру та достатку.

З повагою,

голова районної ради                                                                                                     Віктор Симканинець