Відбулось перше засідання робочої групи з представниками бібліотечної системи району

Розпорядженням голови районної ради №34 від 20.08.2018 року була створена робоча група з вивчення фінансового, матеріально-технічного забезпечення та ефективності роботи закладів культури і бібліотечної системи Іршавського району, до складу якої увійшли представники районної ради, райдержадміністрації, культури.

10 вересня 2018 року, за участі заступника голови районної ради Володимира Половки, відбулось перше засідання робочої групи, на якому було розглянуто ряд питань, а саме:

-  щодо вжитих заходів для економії та раціонального використання бюджетних коштів;

- щодо необхідності передачі бібліотеки-філії с. Лоза Іршавській міській раді ОТГ. По даному питанню організувати трьохсторонню зустріч за участі голови районної ради, голови райдержадміністрації та Іршавського міського голови;

-  щодо розрахунків видатків на утримання КЗ ІРЦБС на 2019 рік;

- щодо витрат на енергоносії та утримання ІРЦБС, яка знаходиться на території Іршавської ОТГ. За результатами розрахунку направити лист відділу культури райдержадміністрації щодо компенсації вищезазначених витрат.

-  щодо розробки графіку виїзних оглядів бібліотек-філій району з метою можливої оптимізації мережі чисельності штатних одиниць бібліотечної системи району.