Відбулось спільне засідання освітянської та бюджетної комісій

Сьомого вересня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань розвитку освіти, науки, молодіжної політики та національних меншин, духовності і спорту (голова комісії Белей Г.Д.) та з питань плану соціально-економічного розвитку,бюджету, інвестицій та регуляторної політики Голова комісії Матіко І.І.).

В роботі комісії прийняли участь голова районної ради Віктор Симканинець, заступник голови районної ради Володимир Половка, радник голови районної ради Юрій Фельцан, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Семак, начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Симчик, начальник відділу освіти райдержадміністрації Єлизавета Яцканич, уповноважені представники депутатських фракцій районної ради, Білківський сільський голова Василь Зейкан, директор Білківського МНВК Петро Горзов, директор Загатянського МНВК Наталія Хряпина, директори окремих шкіл району.

На засіданні було розглянуто лист начальника відділу освіти райдержадміністрації Єлизавети Яцканич щодо фінансування та забезпечення подальшого функціонування Білківського, Загатянського, Кушницького міжшкільних навчально-виробничих комбінатів.

За результатами засідання було рекомендовано повернутися до питання часткового фінансування МНВК району за підсумками виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року, для якого необхідно орієнтовно кошти в сумі 400,000 грн.

Поряд з цим комісією, з метою зменшення видатків районного бюджету на утримання комбінатів, рекомендовано утриматись від набору учнів до 10 класу.