Відбулося засідання майнової комісії

6 вересня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань управління майном і приватизації, будівництва, архітектури, інфраструктури, надзвичайних ситуацій та засобів масової інформації (голова комісії Горзов В.О.).

Депутати обговорили та підтримали ряд листів і заяв щодо оформлення за пільговим тарифом інвентарної справи для оформлення спадщини, встановлення районною радою 50% знижки на роботи з виготовлення у КП «БТІ» технічних паспортів на будинки, які належать людям з інвалідністю першої та другої груп, та проживають в Іршавському районі, надання в оренду майна та продовження дії термінів договорів оренди приміщень в будівлі районної поліклініки, школах району для надання послуг з гарячого харчування учнів та розміщення шкільних кіосків на 2018-2019 навчальний рік.

За результатом розгляду листа Іршавського районного військового комісаріату щодо косметичного ремонту та забезпечення призовної дільниці медикаментами, інструментарієм, медичним і господарським майном, у рамках підготовки до призову присутні запропонували адресату надати на адресу районної ради кошторис для придбання матеріалів та надання послуг.