Шановні підприємці!

Щиро вітаю Вас з нагоди професійного свята – Дня підприємця.

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва і приватної ініціативи у вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні.

Велику надію, шановні підприємці, покладаємо на взаєморозуміння, подальшу ефективну співпрацю заради економічного процвітання району і покращення добробуту наших мешканців. Дякую за те, що у не простих умовах сьогодення своєю наполегливою працею, активною громадською позицією ви забезпечуєте добробут не тільки власних родин, але і створюєте нові робочі місця, активно сприяєте вирішенню актуальних проблем економіки району.

Щиро бажаю всім підприємцям міцного здоров’я і сімейного благополуччя! Нехай усі Ваші задуми будуть успішними, а бізнес – стабільним і процвітаючим! Нехай доля завжди посміхається вам, а партнери ніколи не підводять! Нехай Ваша плідна праця завжди буде запорукою добробуту Ваших рідних! Подальших успіхів Вам у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України, щастя і благополуччя в особистому житті!

З повагою,

голова районної ради                                         Віктор Симканинець