Засідала бюджетна комісія

30 серпня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань плану соціально-економічного розвитку, бюджету, інвестицій та регуляторної політики. У роботі прийняли участь голова районної ради Віктор Симканинець, заступник голови районної ради Володимир Половка, заступник голови райдержадіміністрації Іван Мошкола, начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Симчик.

Члени комісії розглянули та погодили проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про перерозподіл субвенції з обласного бюджету на 2018 рік». Відповідно до розпорядження рекомендовано:

-         зменшити обсяг доходів загального фонду районного бюджету на 2018 рік на суму 4000,0 тис. грн., за рахунок субвенції з місцевого бюджету на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату та допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І чи ІІ групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету;

-         зменшити обсяг видатків загального фонду районного бюджету на 2018 рік на суму 4000,0 тис. грн., по управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації, за видатками: «Надання допомоги на дітей одиноким матерям» на суму 1520,0 тис. грн. та «Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сімям на суму 2480,0 тис. грн.

В ході засідання присутні обговорили проблемні питання фінансування окремих закладів району.