Проведено щорічну конференцію освітян району

29 серпня, в районному будинку культури відбулася щорічна конференція освітян Іршавського району. Участь у засіданні взяли голова районної ради Віктор Симканинець, голова районної державної адміністрації Олександр Горін, заступник голови районної ради Володимир Половка, радник голови районної ради Юрій Фельцан, начальник відділу освіти РДА Єлизавета Яцканич, представники усіх освітніх закладів району, запрошені, гості.

Насамперед керівники району нагородили грамотами та цінними подарунками учнів, котрі стали призерами ІІІ та ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, ІІ і ІІІ етапу захисту наукових робіт Малої академії наук, а також учителів та наукових керівників, які зуміли не тільки віднайти талановиту дитину, а й допомогти їй повірити в свої здібності, не пожаліли сил, наснаги, знань для наших розумників.

Для присутніх із музичними композиціями виступили Марія Поп та Ірина Паньканинець, ансамбль вчителів Імстичівської ЗОШ І-ІІІ ст..

Згодом присутні вшанували учасників Великої вітчизняної війни, померлих на Майдані та в зоні АТО поклавши квіти до пам’ятника воїнам визволителям.

На порядку денному заслухали звіт начальника відділу освіти Єлизавети Яцканич, яка виступила з доповіддю «Підсумки розвитку дошкільної, загальної, середньої та позашкільної освіти у 2017-2018 навчальному році та завдання на 2018-2019 навчальний рік». Левову частку доповіді склав порівняльний аналіз досягнень школярів під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання з фахових дисциплін. Єлизавета Михайлівна зазначила, що забезпечення високоякісної освіти в районі на всіх її етапах і рівнях розглядалися і розглядаються як першочергове завдання сьогодення. Відповідно до цих першочергових завдань  відділом освіти, навчальними закладами та установами освіти району за активної підтримки органів місцевої влади та місцевого самоврядування, батьківської громадськості в минулому навчальному році вживалися заходи для забезпечення функціонування галузі освіти району, її подальшого розвитку, створення умов для рівного доступу мешканців району до якісної освіти. Зокрема, організація роботи з обдарованими дітьми, професійний розвиток педагогічних кадрів, організація фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи, комп’ютеризація та інформатизація закладів освіти, збереження і покращення матеріально-технічної бази закладів освіти району тощо.

Із доповідями виступили також учасники конференції –Богдана Станко – директор КУ «Інклюзивно- ресурсний центр» Іршавської районної ради, Наталія Гелей – заступник директора з виховної роботи Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею, Марія Гобон – завідувач Великораковецького ДНЗ №3, Іван Терпай – директор районного центру позашкільної освіти.

На завершення конференції до присутніх звернулися голова районної ради Віктор Симканинець та голова районної державної адміністрації Олександр Горін.

Підводячи підсумки Віктор Андрійович привітав усіх з новим навчальним роком, висловив вдячність за творчу і сумлінну працю, і побажав усім учасникам освітнього процесу міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчих здобутків, хороших учнів, миру і злагоди у державі.

Одноголосно педколегія підтримала кандидатуру Єлизавети Яцканич – начальника відділу освіти РДА – про присвоєння їй премії ім. Августина Волошина.