В районі відзначаються головні державні свята

З нагоди Дня Державного прапора України та 27-ї річниці Незалежності України, 23 серпня, на центральній площі міста Іршава відбувся урочистий мітинг. Традиційно захід розпочався під звуки Державного Гімну України.

Керівництво району та міста, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, учасники АТО поклали квіти до підніжжя пам’ятника Борцям за свободу і незалежність України, Героям Небесної сотні та загиблим в АТО.

До учасників мітингу з вітальними побажаннями миру, злагоди та процвітання нашої України звернулися голова районної ради Віктор Симканинець та райдержадміністації Олександр Горін.

Після офіційних виступів керівники району виконали приємну місію – нагородили почесними відзнаками Іршавської районної ради та Іршавської районної державної адміністрації «За розвиток Іршавського району» Марію Воробок, Ярослава Гудя, Івана Добру, Василя Дубішку, Федора Жидика, Ільгара Кулієва, Івана Мошколу, Михайла Попика. Також посадовці відзначили спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради за вагомий особистий внесок у становлення та зміцнення Української державності, сумлінну й наполегливу працю із соуіально-економічного розвитку району та з нагоди свят жителів району, учасників АТО, підприємців, лікарів, вчителів тощо.

Потім під керівництвом директора станції юних туристів Івана Терпая стартував велопробіг, учасники якого здійснили маршрут до с.Заріччя, де поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку.