Відкрито пункт екстренної медичної допомоги

22 серпня у селі Доробратово відкрито пункт екстренної медичної допомоги.

В урочистому заході прийняли участь заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації Ярослав Галас, голова Іршавської районної ради Віктор Симканинець, голова Іршавської райдержадміністрації Олександр Горін, заступник директора Департаменту охорони здоров’я Тетяна Міцьо, директор Закарпатського територіального центру екстренної медичної допомоги Томаш Білинець, начальник відділу охорони здоров’я Іршавської РДА Сергій Караслай, Доробратівський сільський голова Назар Коцовський, мешканці села.

Реалізувати цей проект вдалося завдяки спільним зусиллям обласної державної адміністрації, Департаменту охорони здоров’я, райради, райдержадміністрації, місцевої влади та громади.

Пункт екстренної медичної допомоги відтепер буде обслуговувати майже 4 тис. населення.

Заступник голови ОДА Ярослав Галас повідомив, що ми збільшуємо мережу у сфері охорони здоровя. Привітав громаду села голова районної ради Віктор Симканинець. Керівник району подякував всім, хто доклав зусилля для відкриття даного закладу і привітав присутніх з Днем Державного прапора України та 27-ю річницею Незалежності нашої держави.

Директор Закарпатського територіального центру екстренної медичної допомоги Томаш Білинець висловив щиру подяку всім, хто долучився до цієї доброї справи.

До пункту екстренної медичної допомоги передано автомобіль «швидкої», який укомплектований всім необхідним для надання допомоги. Частину приміщень займає амбулаторія загальної практики сімейної медицини, а для потреб екстренної служби виділено 5 кімнат. Кожен з присутніх на урочистому відкритті змогли оглянути пункт екстренної медичної допомоги.