Здійснено огляд приміщень сателітного відділення програмного гемодіалізу ЗОКЛ Іршавської районної лікарні

22 серпня, голова районної ради Віктор Симканинець та начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району виконавчого апарату районної ради Віта Чорноличак здійснили робочу поїздку до Іршавської районної лікарні з метою вивчення стану та дотримання термінів виконання робіт з капітального ремонту приміщень сателітного відділення програмного гемодіалізу ЗОКЛ з поліпшенням експлуатаційних показників даної лікарні.

Наразі йдуть ремонтні роботи з облаштування приміщень вищевказаного відділення.

Фінансування робіт здійснюється за рахунок коштів, що надходять на спецрахунки відділу управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району від надання майна в оренду.