Проведено робочу нараду з представниками ДП "СЛАП Іршава агроліс" та ДП "Довжанське ЛМГ"

20 серпня, головою районної ради Симканинець В.А. зініційовано робочу нараду за участі депутатської комісії районної ради з питань земельних відносин, екології, використання природних ресурсів, рекреації культури і туризму, представниками ДП "СЛАП Іршава агроліс" та ДП Довжанське ЛМГ". У засіданні прийняв участь в.о. директора ДП "СЛАП Іршава агроліс" Прокопець Р.І.

Питання, які були підняті і обговорені в ході наради стосувалися цін на дрова для населення району, законність рубок на території сільських рад району, отоварення пиломатеріалами та деревиною підприємців, підприємств та організацій, які є бюджетонаповнювачами району, землевпорядкування лісових угідь.

Розглянуто також питання допомоги пільговим категоріям населення, зокрема учасникам бойових дій у зоні АТО.

Підсумком стало вироблення низки заходів, які в подальшому дадуть результат як для даних підприємств, так і населення та збереження лісових угідь, рекреації району.