У п'ятницю, 20 липня відбулося засідання бюджетної комісії

20 липня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань плану соціально-економічного розвитку, бюджету, інвестицій та регуляторної політики. Участь в роботі взяли участь голова районної ради Віктор Симканинець, заступник голови райдержадіміністрації Іван Мошкола, заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Євгенія Онисько, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ганна Попович.

Члени комісії розглянули та погодили проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про перерозподіл субвенцій з державного бюджету», яким передбачено збільшити обсяг доходів загального фонду районного бюджету на суму 1 243 707 грн. за рахунок коштів субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

За вказані кошти буде придбано житло для 4-х дітей-сиріт Іршавського району, а саме: трьохкімнатної квартири в м. Іршава, однокімнатної квартири у смт.Перечин, та двохкімнатний житловий будинок з надвірними спорудами в с. М.Розтока.