Зустріч керівників району із чеською делегацією пожежно-рятувальної служби

На Закарпатті з чотириденним робочим візитом перебуває делегація пожежно-рятувальної служби Чеської Республіки на чолі з її генеральним директором  Драгославом Ріба, яка відвідала Іршавський район.

Серед членів делегації: Ян Сламечка – голова Крайового об’єднання добровільних пожежників Краю Височина, заступник голови Об’єднання добровільних пожежників Чехії, Моравії та Слезії; Їржі Нємец - начальник пожежно-рятувальної служби Краю Височина; Роберт Валал – директор підприємства «Пожежна безпека»; Катеріна Свободова – координатор співпраці Краю Височина і Закарпатської області.

12 липня чеська делегація відвідала ДПРЧ-5 м. Іршава та презентувала плаваючі пожежні мотопомпи. На заході були присутні голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Олександр Горін, начальник Управління ДСНС України у Закарпатській області Роман Гудак, начальник Іршавського районного відділу Управління ДСНС України в Закарпатській області Іван Мошкола.

Керівники району подякували закордонним гостям за ділове партнерство й дружні стосунки, новий етап розвитку транскордонного співробітництва, обмін досвідом роботи у організації рятувальної служби та протипожежного захисту населених пунктів.

Також гості мали змогу ознайомитися із технікою, обладнанням та спорядженням, яке використовують українські рятувальники для ліквідації різного роду надзвичайних подій та ситуації. Закарпатські бійці ДСНС залюбки розповідали чехам про свої трудові будні.