У с. Ільниці відкрито дитячий табір "Стежиною добра"

9 липня при Ільницькому спортивно-гуманітарному ліцеї відкрито православний дитячий табір «Стежиною добра». На урочистому відкритті були присутні керівники району, духовенство, молодь. Розпочався захід з молитви священиків за світле майбутнє дітей, процвітання і розвиток району.

З початком роботи табору присутніх привітав голова районної ради Віктор Симканинець. Подякував усім, хто долучився до організації та проведення даного заходу. Побажав дітям цікаво провести дозвілля, збагатитися новими знаннями та знайти вірних друзів.

Вітання лунали також від архімандрита Агапіта, протоієрея Георгія Чулея, голови райдержадміністрації Олександра Горіна, начальника відділу освіти райдержадміністрації Єлизавети Яцканич, Ільницького сільського голови Василя Павлищі.

Учасниками табору є діти соціальнонезахищених категорій населення з різних районів області: діти-сироти, напівсироти, з малозабезпечених, багатодітних сімей. Протягом 10-ти днів діти братимуть участь у бесідах зі священнослужителями, продемонструють свої вміння у спортивних та інтелектуальних змаганнях.