Урочистості до Дня Національної поліції України

4 липня в актовому залі Іршавського відділення поліції відбулися урочистості з нагоди 3-ї річниці Дня Національної поліції України.

Привітали із професійним святом працівників поліції голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Олександр Горін, Іршавський міський голова Степан Бобик, начальник районного відділення поліції Василь Негря, начальник Іршавського відділу Хустської місцевої прокуратури Василь Гецко.

У своєму виступі голова районної ради наголосив на професіоналізмі поліцейських, сумлінному ставленні до службових обов’язків, готовності допомогти, злагодженій співпраці з органами місцевого самоврядування та належній організації роботи відділення. Побажав і надалі добросовісно виконувати роботу, спрямовану на боротьбу зі злочинністю та охороною громадського порядку.

У ході зібрання за високі успіхи в роботі та з нагоди 3-ї річниці Дня Національної поліції України відбулася церемонія нагородження кращих працівників.