Святкування Міжнародного дня кооперації

3 липня відбулися урочистості з нагоди 96-ї річниці Міжнародного дня кооперації. На початку заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять працівників кооперації, яких вже нема серед нас. Після священнослужителі відслужили молебень за щасливе майбутнє жителів району.

Від себе особисто та від імені депутатського корпусу вітав ветеранів і працівників системи споживчої кооперації голова районної ради Віктор Симканинець. Наголосив на важливості даної сфери у соціально-економічному розвитку району та створеній значній матеріально-технічній базі завдяки невтомній праці у споживчій кооперації району багатьох поколінь.  Побажав кооператорам вдячності й поваги від оточуючих, здоров’я, сил, Божої благодаті.

До вітань долучилися керівник апарату РДА Олег Козенюк, Іршавський міський голова Степан Бобик, голова правління Іршавської райспоживспілки Сергій Лупак.

У рамках зібрання відбулося нагородження кращих працівників за сумлінну багаторічну працю, особистий внесок у розвиток споживчої кооперації району грамотами, подяками та цінними подарунками.