Випускні вечори міських загальноосвітніх навчальних закладів

30 червня в м. Іршава відбулися випускні вечори. Цього року атестати про середню загальну освіту отримали близько сотні випускників Іршавської ЗОШ I-III ст. №1, Іршавської ЗОШ I-III ст. №2 та Іршавської гімназії. Урочистості проходили в центрі міста, де зібралося чимало гостей – керівництво району та міста, батьки, педагоги, священнослужителі.

Зі святом присутніх вітав голова районної ради Віктор Симканинець. Побажав випускникам із теплотою згадувати шкільні роки, долати всі невдачі та перешкоди на життєвому шляху, зробити правильний вибір і стати на ту дорогу, яка допоможе освоїти улюблену і потрібну професію.

За сумлінну щоденну працю, відмінні успіхи в навчанні, високі людські та моральні якості, патріотизм, стійку життєву та громадянську позицію, активну участь в житті школи кращих випускників нагороджено грамотами районної ради.