Урочистості з нагоди Дня Конституції України

27 червня у сесійній залі відбулися урочисті збори до Дня Конституції України та 73-ї річниці входження Закарпаття до складу України. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто загинув у протистоянні на сході країни. До пам’ятного знаку «Борцям за свободу і незалежність України, Героям Небесної Сотні та загиблим в АТО» учнівська молодь – Єва Сандар та Марія Юріна – поклали корзину квітів.

Вітали зі святом учасників заходу голова районної ради Віктор Симканинець та голова райдержадміністрації Олександр Горін. Керівники району наголосили на вагомій ролі Основного Закону у становленні державності, суверенності та незалежності нашої держави. Висловили вдячність кожному, хто щоденно та старанно виконує свої службові обов’язки на благо суспільства. Бажали всім мирного неба, сил і здоров’я, непереборної віри та впевненості в завтрашньому дні, благодаті та добробуту.

Відповідно до спільного розпорядження голови районної ради та райдержадміністрації за вагомий особистий внесок у становлення та зміцнення Української державності та конституційних засад, сумлінну наполегливу працю із соціально-економічного розвитку району та з нагоди Дня Конституції України нагрудним знаком "За розвиток Іршавщини" нагороджено: Вайду Анатолія Йосиповича, Горзова Петра Жиговича, Керечанина Володимира Васильовича, Короля Євгена Івановича, Коцана Василя Петровича, Куклу Ольгу Михайлівну, Леднея Василя Івановича, Ловску Василя Васильовича, Осійського Євгена Івановича, Фельцана Івана Івановича, Ціцака Михайла Івановича, Цоглу Віктора Васильовича, Якубця Василя Васильовича.

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Іршавського району, сумлінну наполегливу працю та з нагоди Дня Конституції України спільною Почесною Грамотою районної ради та райдержадміністрації відзначено: Баландіна В’ячеслава Миколайовича, Бобира Валентина Васильовича, Вербищука Миколу Михайловича, Вішкі Владислава Васильовича, Данчу Марину Михайлівну, Дубця Ярослава Петровича, Жабура Віталія Івановича, Ісак Олену Василівну, Караслая Сергія Васильовича, Керечанина Івана Михайловича, Ковача Івана Васильовича, Левченка Віталія Віталійовича, Марущинця Василя Васильовича, Матіка Івана Івановича, Менько Василя Юрійовича, Мошколу Ольгу Іванівну, Пацкана Василя Івановича, Поповича Василя Миколайовича, Рендзей Ольгу Іванівну, Скраля Василя Михайловича, Старосту Ольгу Богданівну, Томаша Василя Васильовича, Фаворову Віталію Федорівну, Філеша Василя Васильовича, Чедрик Ангеліну Володимирівну, Чорноличак Віту Михайлівну, Шпеньович Сніжану Михайлівну, Яцканича Івана Петровича, Яцканич Єлизавету Михайлівну.

Із музичними композиціями виступили учасники вокального ансамблю «Ільничаночка» Ільницької дитячої школи мистецтв та солісти студії естрадного співу «Ліра».