Проведено фестиваль ковальського мистецтва "Гамора-2018"

23-24 червня у с. Лисичево, на території унікальної водяної кузні-музею,  урочисто проведено фестиваль ковальського мистецтва та народних промислів «Гамора-2018». Розпочали захід традиційною ходою учасників, ковалів та гостей до кузні, де їх зустріли хлібом-сіллю господарі свята. У перший день фестивалю відкрили музейну кімнату кузні Гамора.

На урочистому відкритті були присутні керівництво та працівники виконавчого апарату районної ради, районні депутати, сільські голови, керівники служб і установ району, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, керівник апарату Закарпатської ОДА Руслана Натуркач, голови Іршавської, Хустської, Виноградівської, Тячівської райдержадміністрацій (Олександр Горін, Назарій Павлій, Михайло Русанюк, Василь Дем’янчук) та інші.

Вітав усіх присутніх голова районної ради Віктор Симканинець, який зауважив на унікальності кузні та важливості збереження віковічних традицій у районі. Побажав гарного настрою, незабутніх вражень від фестивалю, миру та злагоди в кожній родині.

У рамках фестивалю за посильну допомогу в організації та проведенні фестивалю відбулося нагородження спільними подяками районної ради та райдержадміністрації Германа Розенталя, Михайла Лендєла, Олега Уварова, Івана Михайлюка, Томаша Вереша, Сергія Лупака.

Вітали учасників фестивалю також Лисичанський сільський голова Ярослав Пальок, голова районної організації спілки ковалів Іршавщини Віктор Петровцій.

Протягом двох днів в осередку вшанування ковальського мистецтва гості могли побачити роботу ковалів, придбати сувеніри, послухати народну музику, скуштувати смачних страв, переглянути концертну програму від фольклорних колективів, спортивні трюки у виконанні Василя Вірастюка та стронгменів, виступи байкерів, вогняне шоу.