Прийняття депутатами важливих рішень на засіданні шістнадцятої сесії

21 червня відбулося засідання шістнадцятої сесії, в якій взяли участь депутати обласної ради, керівники та працівники установ і служб району, міський та сільські голови, запрошені. На початку пленарного засідання присутні вшанували пам'ять тих, хто загинув у протистоянні на сході країни.

Голова ради Віктор Симканинець представив присутнім новопризначеного першого заступника голови райдержадміністрації Івана Васильовича Семака. Далі Головуючий повідомив про дні народження та життєві ювілеї, які відзначили колеги у міжсесійний період і коротко інформував про ряд заходів, що відбулися в районі з моменту останньої сесії.

Під час засідання відбулося нагородження учнів-переможців III обласного етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та переможців II обласного конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України грамотами районної ради та цінними подарунками: Іванни Дробко, Тетяни Лукіянчин, Анастасії Палош, Марії Юріни, Яни Шкірі, Єви Сандар.

Депутат обласної ради Петро Добромільський виступив перед районними депутатами з ініціативою про скликання позачергової сесії Закарпатської обласної ради у зв'язку з вишукуванням фінансування на ліквідацію наслідків градобою, який мав місце в районі 12 червня, та звернення до керівництва держави з проханням виділення коштів з резервного фонду для вирішення даної проблеми.

Начальник відділу організаційного забезпечення та діловодства районної ради Роман Меренич озвучив депутатський запит Хряпиної Н.І. щодо порушення прав працівників ТзОВ «Берегкабель», а саме істотне погіршення умов праці. Також зачитав відповіді на попередні звернення депутатів Мельника М.М. та Чедрик О.А.

За результатами засідань профільних комісій, спільного засідання постійних комісій та президії, до порядку денного було внесено деякі зміни. Зокрема, знято з розгляду питання про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок на території Арданівської сільської ради та затвердження передавального акту комунального закладу «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги».

На засіданні президії було обговорено та затверджено перелік кандидатур на нагородження нагрудним знаком "За розвиток Іршавщини" до Дня Конституції України.

Депутатський корпус підтримав блок майнових питань, вніс зміни до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2018 рік».

Не отримало підтримки серед депутатів питання про подальше функціонування в районі міжшкільних навчально-виробничих комбінатів (Кушницького, Білківського, Загатянського). Подані виконавчою владою пропозиції щодо ліквідації МНВК або встановлення для них госпрозрахункових економічних відносин не набрали достатньої кількості голосів, тому питання направлено на доопрацювання. Стосовно Ільницької ЗОШ- інтернат I-III ст. прийнято рішення змінити тип навчального закладу на гімназію.

Начальник відділу культури та туризму РДА Олена Ісак виступила на завершення із запрошенням всіх бажаючих відвідати фестиваль ковальського мистецтва та народних промислів «Гамора-2018», який відбудеться 23-24 червня в с. Лисичево.