У районі відбулися урочистості до Дня медичного працівника

14 червня у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Традиційно відкрили захід Державним гімном України у виконанні колективу народного хору лікарів під керівництвом Заслуженого працівника України Надії Мельник-Гудь.

Пам'ять тих, хто загинув у протистоянні на сході України, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Теплими словами від себе особисто та від імені депутатського корпусу привітав працівників медичної галузі району голова районної ради Віктор Симканинець, який наголосив на вагомій ролі кожного, хто надає медичну допомогу краянам. Подякував за сумлінну щоденну працю, врятовані життя, виявлені піклування та увагу до пацієнтів. Побажав усім медпрацівникам терпіння та наснаги у роботі, благополуччя та поваги серед оточуючих.

Із професійним святом щиро вітали колег начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Сергій Караслай, головний лікар КЗ «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Булеза, головний лікар КЗ «Іршавська районна лікарня» Оксана Петах, головний лікар КЗ «Іршавська районна стоматологічна поліклініка» Іван Стойка. До вітань долучилися заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола, Іршавський міський голова Степан Бобик, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Олена Ісак, депутат обласної ради Петро Добромільський.

За високі показники у роботі, добросовісне виконання службових обов'язків, професійну майстерність на ниві охорони здоров’я, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята окремі медичні працівники нагороджені грамотами і подяками Закарпатської обласної ради, почесними грамотами і грамотами районної ради, грамотами райдержадміністрації.