Обговорення звернень до вищих органів влади

12 червня членами постійної комісії районної ради з питань дотримання законності, регламенту, депутатської етики та адміністративно-територіального устрою відбулося обговорення звернень до вищих органів влади.

Депутат О.Чедрик виступила із депутатським зверненням до Президента України, Верховної Ради України та народних депутатів щодо прийняття проекту Виборчого кодексу. У документі йдеться про необхідність проведення виборчої реформи, згідно якої систему виборів зробити пропорційною з відкритими списками. Як висновок, прохання з метою забезпечення проведення виборів парламенту у 2019 році прийняття у другому читанні проекту Виборчого кодексу.

Представники Іршавської РПО ВО "Свобода" подали на розгляд районних депутатів звернення до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень, які на їхню думку можуть змінити життя українців у подальшому на краще.