У районі проведено обласний етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

7-12 червня в с. Імстичеві з метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя як духовно багатої та фізично розвиненої особистості відбувся II (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Участь у грі взяли 13 роїв (команд)  таких адміністративно-територіальних одиниць області як: Берегівський, Великоберезнянський, Виноградівський, Іршавський, Міжгірський, Тячівський, Ужгородський, Хустський райони, міста Ужгород, Мукачево, Хуст, Чоп та Полянська сільська об’єднана територіальна громада.

Іршавський район представив рій «Козацькі звитяги» із Ільницької ЗОШ I-II ст. (керівники рою Леся Осійська та Алла Староста).

На заході був присутній голова районної ради Віктор Симканинець, який вітав і бажав учасникам наснаги, запалу під час змагань, вдалої гри та позитивних вражень.

Команди продемонстрували вміння та навички стройової підготовки, виконання патріотичних пісень, стрільби, розбирання і збирання автомата, надання першої медичної допомоги, орієнтування на місцевості. Також юні джури показали свої здібності під час інтелектуальних ігор.

За результатами змагань, I-е місце посів Міжгірський район, II-е місце - Великоберезнянський район, III-е місце - Ужгородський район.